сите категории
EN
山苍子
Есенцијално масло од литбеска кубе

Есенцијално масло од литбеска кубе


Минимална количина на нарачка: 1кг

Функции:

Product Name: Litsea cubeba essential oil

Botanical Source: Litsea cubeba (Lour.) Pers.

Место на потекло: Кина

Изглед: светло жолта течност

Active ingredient: Citral

Примена: Храна, козметика, хранлива

Основни детали
Име на производ:Есенцијално масло од литбеска кубе
Ботанички извор:Litsea cubeba (Lour.) Pers.
Место на потекло:Кина
изглед:Светло жолта течност
Активна состојка:Цитрал
Апликација:Храна, козметика, хранлива


Испраќам барање

Жешки категории